Сьогоднішній парад породив прості запитання до Порошенка

Сьогоднішній парад породив у мене до страшного прості запитання до нашого головнокомандувача. Ось ви показали всьому світові, що в України є ракети «Точка У» і самохідні гармати «Піон» здатні стріляти навіть ядерними зарядами аж на 50 км.
А «Точки У» аж на 120 км. Ну не розумію я і думаю не розуміє будь-хто у світі, в кого більше за одну звивину в голові, чому ці засоби не застосовуються для знищення ешелонів російських боєприпасів, які завозяться в Україну з мерянсько-мещорської Московії і убивають наших воїнів і мирних жителів.
Чому? Ну не можна слухати, як військовий речник АТО розповідає, коли, де і скільки техніки і боєприпасів завезено російськими терористами до України. Хіба функція військових полягає в фіксації? Ви ж, прости господи, не придуркувате ОБСЄ?
Ну давайте відверто і не «для дурних». Речник АТО має сказати, що стільки то ешелонів снарядів і мін завезено і одразу знищено. Хочеться волати, чому ви не застосовуєте «Піони» і «Точки У». Навіщо ви так ганьбите себе, проказавши їх і невідомо куди дівши? Чи може я чогось не розумію?

Petro Maslyak

Президент сказав, що ми повернемо Донбасс та Крим «політико-дипломатичним» шляхом. Що ж, я розумію, чого він це каже.
Але оскільки я не маю жодних обмежень, пов’язаних з обов’язками державного службовця, я можу вам сказати просту істину, яку чудово розуміють усі. У відносинах з Росією ми НІЧОГО не досягнемо політико-дипломатичним шляхом.
***
Ой і довго нам ще совок витравлювати… Адже він — у кожній деталі.
Аж до звернення до військовослужбовців — «товарищі».
Але нічого — все з часом.

Петро Олещук